tafeltennisvereniging Actief

Shirt bestellen 2022.

Er kan een nieuw shirt besteld worden!
Op ons 75-jarig jubileumfeest van 19 november 2022 hebben we ons nieuwe shirt gepresenteerd.
20221025 194351
Susan, Eva, Janita en Jolijn in het nieuwe shirt (en hoodie)!

De vereniging biedt alle leden in november en december de gelegenheid om ons nieuwe clubshirt te bestellen.
Dit gebeurt door middel van een bestellijst, die op de trainingsavonden zal rond gaan.
De kosten voor een clubshirt bedragen maximaal* € 35,00 (dit is incl. opdruk eigen naam, sponsor Ansing en logo vereniging).
* Het te betalen bedrag voor het clubshirt wordt lager. Het bestuur overlegt op dit moment wat de bijdrage van de vereniging zal zijn.
De hoogte van de bijdrage van de vereniging zal zo spoedig mogelijk bekend gemaakt worden.

Behalve een nieuw shirt kan er ook een hoodie en/of een trainingspak besteld worden.
Deze worden ook voorzien van eigen voornaam, sponsor en logo vereniging.
Voor de hoodie (35 euro) en traningspak (75 euro) kan de vereniging geen bijdrage geven. 

 

 

 

 

 

Het laatste nieuws

 • ALV in het kort!

  Op 28 februari j.l. werd de jaarlijkse ALV gehouden. Een kleine twintig leden verzamelden zich rondom de grote tafel.Ze spraken hun waardering uit over de activiteiten van het afgelopen jaar en gingen akkoord met onderstaande zaken.Binnenkort een...

  Lees meer: ALV in het...

 • Vier jeugdleden bij de NK in Zwolle op 25 maart!

  Op zaterdag 25 maart en zondag 26 maart vinden de Nederlandse Kampioenschappen Tafeltennis plaats in Zwolle.Vier van onze jeugdleden zijn uitgenodigd om deel te nemen aan aan het Jeugdklassen Toernooi.Ruben, Matthijs, Jeroen en Alexander behaalden...

  Lees meer: Vier...

 • Algemene Leden Vergadering op 28 februari

  ALV dinsdagavond 28 februari  ALV op dinsdag 28 februari vanaf 19.00 uur in de kantine van de sporthal Alle leden, ook Oldstars-leden en ouders van jeugdleden, zijn van harte welkom om mee te denken met het beleid van de vereniging.Het jaarlijkse...

  Lees meer: Algemene...

 • De nieuwe shirts zijn binnen!

  De nieuwe shirts zijn binnen! Via onze sponsor en leverancier van alle tafeltennis attributen Peter Baten.Afgelopen week werden ze verspreid onder de leden. Volgende week komen de bestelde hoodies binnen.Achterop voorzien van de eigen naam en van...

  Lees meer: De nieuwe...

 • Jeugdleden scoren op Groninger kampioenschappen

  Jeugd zeer succesvol bij Groninger Kampioenschappen. Onze jeugd scoorde goed op de Groninger Kampioenschappen Het grootste tafeltennisevenement van het Noorden ging vrijdag 20 januari van start. Het evenement was voor dit jaar even weer terug in...

  Lees meer: Jeugdleden...