tafeltennisvereniging Actief

Zondagse plus training 2020.

Eelde, 30 november 2019.

In verband met de kwart finales van de Nationale Jeugd Meerkamp op zondag 1 december 2019, zal de eerstvolgende plus training plaatsvinden op zondag 8 december 2019.

In 2020 valt de eerste zondag in het eind van de kerstvakantie, daarom zal de eerste plus training in 2020 plaatsvinden op zondag 12 januari.

Eelde, 30 november 2019.

In verband met de kwart finales van de Nationale Jeugd Meerkamp op zondag 1 december 2019, zal de eerstvolgende plus training plaatsvinden op zondag 8 december 2019.

In 2020 valt de eerste zondag in het eind van de kerstvakantie, daarom zal de eerste plus training in 2020 plaatsvinden op zondag 12 januari.

Vanaf 12 januari 2020 zullen de plus trainingen plaatsvinden in de nieuwe sporthal in Groote veen.

Deze trainingen kunnen ook weer gehouden worden van 10.00 tot 12.00 uur, een ander tijdstip is ook mogelijk, een ieder kan op 8 december zijn of haar voorkeur voor de tijd uitspreken.

Nieuwe belangstellenden.

Voor nieuwe belangstellenden voor de plus trainingen op de zondag is er nog een enkele plaats beschikbaar.

Voor meer informatie kun je een mailtje sturen aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Het laatste nieuws

 • ALV in het kort!

  Op 28 februari j.l. werd de jaarlijkse ALV gehouden. Een kleine twintig leden verzamelden zich rondom de grote tafel.Ze spraken hun waardering uit over de activiteiten van het afgelopen jaar en gingen akkoord met onderstaande zaken.Binnenkort een...

  Lees meer: ALV in het...

 • Vier jeugdleden bij de NK in Zwolle op 25 maart!

  Op zaterdag 25 maart en zondag 26 maart vinden de Nederlandse Kampioenschappen Tafeltennis plaats in Zwolle.Vier van onze jeugdleden zijn uitgenodigd om deel te nemen aan aan het Jeugdklassen Toernooi.Ruben, Matthijs, Jeroen en Alexander behaalden...

  Lees meer: Vier...

 • Algemene Leden Vergadering op 28 februari

  ALV dinsdagavond 28 februari  ALV op dinsdag 28 februari vanaf 19.00 uur in de kantine van de sporthal Alle leden, ook Oldstars-leden en ouders van jeugdleden, zijn van harte welkom om mee te denken met het beleid van de vereniging.Het jaarlijkse...

  Lees meer: Algemene...

 • De nieuwe shirts zijn binnen!

  De nieuwe shirts zijn binnen! Via onze sponsor en leverancier van alle tafeltennis attributen Peter Baten.Afgelopen week werden ze verspreid onder de leden. Volgende week komen de bestelde hoodies binnen.Achterop voorzien van de eigen naam en van...

  Lees meer: De nieuwe...

 • Jeugdleden scoren op Groninger kampioenschappen

  Jeugd zeer succesvol bij Groninger Kampioenschappen. Onze jeugd scoorde goed op de Groninger Kampioenschappen Het grootste tafeltennisevenement van het Noorden ging vrijdag 20 januari van start. Het evenement was voor dit jaar even weer terug in...

  Lees meer: Jeugdleden...